.

.

Господар Tailgaters Замена за Линколн MKX (-2020) Задните Видите Копија Камера OE Дел # F2GZ-19G490-В

Господар Tailgaters Замена за Линколн MKX (-2020) Задните Видите Копија Камера OE Дел F2GZ-19G490-В

DEN 2399.76

Износ
Во продавницата.

СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24/7 за да им помогне со поставување на поврзување, прашања, проблеми и многу повеќе.Ние ќе ви испратиме е-подарок карта за куповната цена на вашиот опфатени производ.Во некои случаи, ние ќе го замени или поправи тоа. **ВНИМАНИЕ : Пред купување, бидете сигурни дека за да се јавите на вашиот локален продавач за да се потврди дека вашиот број е дел ТОЧНО ОДГОВАРА на овој дел број*. [Заменува] : OE Дел # F2 GZ-19 G490-C (F2 GZ19 G490 C). [Вклопува] : Линколн MKX (2016-2020). [Resolution] : 600 ТВ Линии. [Plug and Play] : Приклучоци во Постојните ОЕМ Видео Темперамент.Линколн MKX (2016-2020).Честопати, луѓето купуваат погрешно камера, бидејќи тие само соодветствува на моделот/година на нивниот автомобил.Слика сензор : 1/3" Sony CCD Чип.Сигнал Систем : NTSC/PAL.Ефективни Пиксели : 728 x 582. Минимална Осветлување : 0.5 Лукс.Електронски Shutter : 1/50 да 1/100,000 секунди.Резолуција : 600 ТВ линии.Агол : 170 Степени.Водоотпорен Стапка : IP68. Напојување : DC 12 V.Приклучоци во Постојните ОЕМ Видео Темперамент.Го заменува Дел Број : # F2 GZ-19 G490-C (F2 GZ19 G490 C).Двојно Проверете ги вашите дел број пред да го порачате со вашето делови каталог или вашиот локален дилер.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите