.

.

Помине Уметност Четки, Удобно Професионални Помине Уметност Пенкало DIY Дизајн за Дома за Нокти Салони

Помине Уметност Четки, Удобно Професионални Помине Уметност Пенкало DIY Дизајн за Дома за Нокти Салони

DEN 282.96

Износ
Во продавницата.

Високо Квалитетен Материјал : Направен од високо квалитетни материјали, nib е направен од висок квалитет на најлон волна, што не е деформирано, corroded, и издржливи.Употреба : Погоден за домашна употреба и професионални помине салони, погоден за создавање на гел полиран помине уметност, цртање линии и фини сликарство, цртање цвеќиња и дизајнирање на обрасци за нокти совети.Најдобар Подарок : Тоа е најдобар подарок за девојки, ќерки и мајки на родендени, Божиќ, денот на Благодарноста и ноќта на Вештерките.Тоа е исто така добар подарок за помине уметност учениците и експерти.DIY Дизајн : Елегантен и практичен дизајн, со користење помине уметност технологија за да уживате во сите забава и креативноста на DIY, можете да креирате различни помине уметност дизајн.Лесен за Ракување : телото на ноктите алатка е лесен и удобен, лесно да се одржи и да се наслика, правење на вашиот ноктите повеќе убава и шармантна.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите