.

.

Замена на Дел За РК CellMeter-7 Дигитални Капацитетот на Батеријата Тајна Живот Li-ion Батерија Капацитет Тестер

Замена на Дел За РК CellMeter-7 Дигитални Капацитетот на Батеријата Тајна Живот Li-ion Батерија Капацитет Тестер

DEN 743.76

Износ
Во продавницата.

Ние ќе ви испратиме е-подарок карта за куповната цена на вашиот опфатени производ.Во некои случаи, ние ќе го замени или поправи тоа.Употреба : Возила & Remote Control Играчки.Четири тркала Атрибути : Слот.Материјал : Композитни Материјали.Алатка Материјали : Сечење.РК Делови и Accs : Canopies.Опис : Item Спецификација : Употреба : Возила & te Контрола Toys Four тркала Атрибути : Slot Material : Композитни Material Tool Материјали : Cutting RC Делови и Accs : Canopies For Возило Тип : Airplanes Upgrade Делови/Додатоци : Воланот Hubte Контрола периферни уреди/Уреди : Servos.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите