.

.

NBJINGYI 6 1200lbs Двојна Приколка се Вртат Џек Рициново Тркала со Pin-от се вклопува во Секоја Џек Подобро Мека Земјата се Тркалаат

NBJINGYI 6 1200lbs Двојна Приколка се Вртат Џек Рициново Тркала со Pin-от се вклопува во Секоја Џек Подобро

DEN 983.76

Износ
Во продавницата.

Поддржува до 1200lbs.приколка јазик тежина.Компатибилен со 2" со Дијаметар од Џек Цевки. 6" поли тркала за лесен приколка мобилност и цевки.Вклучени безбедност pin им овозможува на брз, безбеден прилог.NBJINGYI специјализира во производство на приколка додатоци.Тоа е група на професионални и напредно производство на опрема и технички персонал кој може да обезбеди клиенти со високо квалитетни производи по поволни цени.NBJINGYI специјализира во производство на приколка додатоци.Тоа е група на професионални и напредно производство на опрема и технички персонал кој може да обезбеди клиенти со високо квалитетни производи по поволни цени.NBJINGYI специјализира во производство на приколка додатоци за да можете целосно да уживате во вашата страст!.Кога ви треба нова приколка за влечење опрема, како што се приколка couplers и hitch топката планината дојде до NBJINGYI Брод!.Без разлика дали сте на работа, играње или собир, NBJINGYI влечење производи им овозможи на вас и вашето Патување да се направи спомени кои ќе траат цел живот.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите