.

.

YLXL 9v 260mm Висока Чувствителност рачен Виткање Метал Детектор Мултифункционален Електрични Пронаоѓач.

YLXL 9v 260mm Висока Чувствителност рачен Виткање Метал Детектор Мултифункционален Електрични Пронаоѓач.

DEN 1120.80

Износ
Во продавницата.

Спецификации : Предмет : Виткање Метал Detector Material : Metal Overall Должина : 395mm Folding Должина : 260mm Sensitivity60mm Опсег : монети, може да се measured120mm Опсег : 20mm железни цевки може да се measured Electric Актуелни :

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите