.

.

Фрескосликарството Врамени Фотографии 2 Модели Платно Дневна Соба Слика 3 Комбинираните Слики Спалната соба Ѕид Уметност Платно Индустриски Стил Mural (Боја : А, Голе?

Фрескосликарството Врамени Фотографии 2 Модели Платно Дневна Соба Слика 3 Комбинираните Слики Спалната соба

DEN 4711.92

Износ
Во продавницата.

【High-definition платно】 : Ова врамени слика користи високо-квалитетни платно со добра текстура и разумни, па дури и линии.Ова е добар mural. 【Површината технологија】 : 9-боја уметнички прскање технологија, high-definition резолуцијата излез, детали на сликата јасно се видливи, професионални платно има подебели текстура и боја е издржлив и светли. 【Лесно да се инсталира】 : Ова врамени слика само треба да изберете хоризонтална положба на ѕидот, хит на ѕидот со ноктите, и обеси директно. 【Стил колокација】 : слика рамка толкување сликарство се чувствува многу реална и три-димензионални.Тоа е обесени во high-end атмосфера на дневната соба, што ја прави целата концепција на дневната соба на повеќе високо-одделение, а квалитетот на сликата и бојата се добро исти. 【Применливи места】 : Различни стилови на мурали може совршено да декорирате вашиот десктоп, дневна соба, канцеларија, спална соба, бања, итн.Тоа е одличен подарок за декорирање на вашиот дом.Големина на : 60*120*3.2 cm | Боја : A.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите