.

.

SheetWorld Опремени Памук Percale Мојсеј Кошница Лист 13 x 27, Шарени Pindots, произведено во САД

SheetWorld Опремени Памук Percale Мојсеј Кошница Лист 13 x 27, Шарени Pindots, произведено во САД

DEN 360.00

Износ
Во продавницата.

Мерки 13" x 27". 100% Памук, Плетени.Вклучува 1 опремени лист.Машина Перат & Dryable.ПРОИЗВЕДЕНО ВО САД!. 100% памук "ткаени" мојсеј, Мојсеј кошница лист карактеристики светла шарени pindots на бела позадина.Нашите листови се направени од највисок квалитет ткаенина која е мерат според 280 тц.Што значи дека овие листови се меки и издржливи.Листови се направени со длабоки џебови и е elasticized низ целиот раб кој го спречува тоа од лизгање исклучување на душек, а со тоа одржување на вашето бебе безбедно.Овие плочи се толку издржливи дека тие ќе трае низ вашето бебе расте години.Ние сме повикани sheetworld бидејќи ние произведуваме највисока оценка листови на пазарот денес.Димензии : 13 x 27.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите