.

.

PEIRUK Масажа Стол со Топлина, Потоплите Универзална, Масажа Стол со Топлина се Загрева Масажа Стол за Возење,Зима

PEIRUK Масажа Стол со Топлина, Потоплите Универзална, Масажа Стол со Топлина се Загрева Масажа Стол за Возење,Зима

DEN 256.80

Износ
Во продавницата.

【8 МОТОРНИ ВИБРАЦИИ】Shiatsu и загревани назад масажа чаир ќе ви помогнат и понатаму да се релаксираат вашиот болка и напнатост.Во исто време, акупресурата топката минува низ целиот грб, ги ублажува уморни мускулите и ги ублажува јазли. 【3 ВИБРАЦИИ БРЗИНА И ВРЕМЕТО】Три сила и времето функции се достапни за да ви овозможи со удобно масажа искуство. 【БЛАГОТВОРНО ТОПЛИНА THEARPY】Целосна back и седиште потоплите, да зрачи нежна топлина, да се релаксираат болка во мускулите и подобрување на циркулацијата на крвта. 【УДОБЕН И ПРЕНОСЛИВО】Лесно да работат и удобен за носење.Погоден за користење во автомобил, дом или канцеларија. 【ВИСОК КВАЛИТЕТ на ГАРАНЦИЈА】Ние сме посветени на производство на високо квалитетни производи.Обезбеди најдобар квалитет на услугата искуство за сите клиенти,како и 24 ЧАСА услуги на клиентите.Функција : Овој производ се користи за масажа на вратот, грбот, половината, задникот, нога, итн.Тоа може да relie замор, напнатост во мускулите, притисок и да ви даде енергија брзо.Имајќи секој делови на масажа на телото може да направи да се енергетика.Име : Масажа Седиште Перница Боја : Црна/L Материјал : Полиестер платно + Сунѓерот Големина : 49×115cm (19×45") Влез : AC 110-240 V 50-60 Hz Излез : DC 12 V Моќност : 7.2 W Вибрации на моторот број : 7 Пакет се вклучуваат : 1 x Масажа Перница(Со Рака Контролер) 1 x Адаптер 1 x Автомобил Кабел 1 x Прирачник за Корисникот.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите