.

.

Okuyonic Греење Светилки, Керамички Emitter Инфрацрвена Ламба Топлина Затоплување Светлина Место за Пет Рептил за Пилешко за Гуштери(Црна, 150W)

Okuyonic Греење Светилки, Керамички Emitter Инфрацрвена Ламба Топлина Затоплување Светлина Место за Пет Рептил

DEN 297.36

Износ
Во продавницата.

Предност : Тој, исто така, ќе се зголеми температурата во терариум.Оперативниот Принцип : Греење извор : Керамика, инфраред, електрични, без светлината емитирана.Овие порцелански греење уреди завртка во стандарден порцелански блескаво приклучок, давање исклучи јакне мускулите-продорен инфрацрвена топлина додека се емитуваат без светлина.Долг живот : Висока термичка ефикасност и животен век до 20.Инфрацрвена топлина продира вага и кожата ткиво, промоција на здравје и исцелување како што widens на крвните садови и го зголемува циркулацијата на крвта.Карактеристики : Широка примена : Оваа црна керамички топлина emitter видливоста е совршена од 24 часа извор на топлина за сите влекачи.Долг живот : Висока термичка ефикасност и животен век до 20.Оваа црна керамички топлина emitter видливоста е совршена од 24 часа извор на топлина за сите влекачи.

Параметрите на производот

Condition:
100% Brand New
Item Type:
Heating Light Bulb
Material:
Ceramic + Alloy
Optional Colors:
Yellow, Black

Им се допаѓа и на купувачите