.

.

Proluxe DP1350A Апекс Про X1, Напон 120

Proluxe DP1350A Апекс Про X1, Напон 120

DEN 335.76

Износ
Во продавницата.

На Врвот Про X1 автоматско притиснете го тестото е преполна со најнапредните хидрауличниот систем.Станот platen ви овозможува да притиснете рака-го исфрли стил пица во секунди, додека ви даваат слобода да притиснете за избор на пита големини на еден притиснете.Притиснете 300-450 пици по час.Лесно притиснете 8" до 18"+ со зголемување или намалување на тесто унца.Приклучок : NEMA 5-20 P.На Врвот Про X1 носи автоматизација да тесто притискање.Велат good-bye на вашиот воздушниот компресор, редизајниран Апекс Про X1 е преполна со нашите повеќето напредни хидрауличниот систем.Станот platen ви овозможува да притиснете рака-го исфрли стил пица во секунди, додека ви даваат слобода да притиснете за избор на пита големини на еден притиснете.Лесно притиснете 8" до 18" пици со зголемување или намалување на тесто унца.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите