.

.

Фрескосликарството Врамени Фотографии Daisy Шема Три Собранието Слики Анти-Деформација Рамка Не-Исчезнува Платно Дневна Соба Врамени Фотографии (Боја : А, Големина :

Фрескосликарството Врамени Фотографии Daisy Шема Три Собранието Слики Анти-Деформација Рамка Не-Исчезнува Платно

DEN 696.00

Износ
Во продавницата.

【Исклучителен квалитет на слика】 : оригиналниот презентација ниво е направен со high-definition микро-џет технологија да се направи на ниво и детали повеќе деликатна и полн, правењето на работа целосно на уметност. 【Големина спецификации】 : Мали димензии : 40*60*3.2 см(15.74*23.62*1.25 инчи) од двете страни, 80*60*3.2 см(31.49*23.62*1.25 инчи) во средината; Големи димензии : 50*70*3.2 см(19.68*27.55*1.25 инчи), 70*90*3.2 cm во средината (27.55*35.43*1.25 инчи). 【Добар предлог】 : (Лево 40*60+Средината на 60 - *80+Правото 40*60) е погоден за 2m троседот, (лево 50*70+Средината на 70 години*90+правото 50*70) е погоден за 2.3-3m троседот. 【Стил колокација】 : слика рамка толкување сликарство се чувствува многу реална и три-димензионални.Тоа е обесени во high-end атмосфера на дневната соба, што ја прави целата концепција на дневната соба на повеќе високо-одделение, а квалитетот на сликата и бојата се добро исти. 【Применливи места】 : Различни стилови на мурали може совршено да декорирате вашиот десктоп, дневна соба, канцеларија, спална соба, бања, итн.Тоа е одличен подарок за декорирање на вашиот дом.Големина на : 70*190*3.2 cm | Боја : A.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите