.

.

IKWLXX Количка Ќебе Руно,Стари Нога Топло Ќебе Перница Вреќа за Спиење Задебелена Водоотпорен Руно Наредени инвалидска Количка, Пријатно Топло Опфаќа Нога и и Долнио?

IKWLXX Количка Ќебе Руно,Стари Нога Топло Ќебе Перница Вреќа за Спиење Задебелена Водоотпорен Руно Наредени

DEN 2446.80

Износ
Во продавницата.

Наредени со quilted памук за дополнителна топлина, оваа количка престилка од е сосема водоотпорен за заштита од елементи.Облик за да се вклопи со elasticated половината и прилагодлива должина ремени за да се обезбеди престилка на стол и да се обезбеди сит и удобно се вклопуваат околу нозете.Совршен за скратено работно време и со полно работно време во инвалидска количка корисници од различни големини и мерки.Нуди удобност и топлина кога се излезени, и полн водоотпорен заштита од елементи.Со цел да се подобри квалитетот на живот преку подобност, квалитет, и вредноста.Дебела Кадифен наредени Капак за да се задржи на долниот дел од телото топло и удобно во ладно време.Големи Димензии за повеќето електрични / рачна количка.Заврши со задниот панел за дополнителна топлина и comfort.Zip затворање дизајн, лесно да се стави на / полетување.Погоден за стари лица, болни, хендикепирани возрасни.Спецификација : Големина : Како на сликата shows Material : Дебела Plush Color : Темно Blue Note : ве Молиме овозможи 1-2cm(0.4-0.8 инчен) големина на разликата се должи на мерење.Ви благодариме!Пакетот Вклучува : 1 x Количка ќебе.

Параметрите на производот

Size:
As the picture shows
Material:
Thick Plush
Color:
Dark Blue
Please allow 1-2cm(0.4-0.8 inch) size difference due to measurement. Thank you! :
Package Includes:
1 x Wheelchair blanket :

Им се допаѓа и на купувачите