.

.

Виткање Складирање Багажник, Инсталација-бесплатно, апарати за Мулти-слој за Складирање Багажник, Кат-монтирани Подвижен

Виткање Складирање Багажник, Инсталација-бесплатно, апарати за Мулти-слој за Складирање Багажник, Кат-монтирани

DEN 772.08

Износ
Во продавницата.

▲Применливи на повеќе сцени, складирање е пуч. ▲Да зачувате простор, може да се смести во чаши, чинии, зеленчук, овошје, ножеви, гранки, лажици, лонци, детергенти, партали, итн. ▲Сите големи капацитет остатоци е инсталиран во еден решетката. ▲Moveable универзална тркала, лесен и брз кога се движат чување на решетката, заштеда на време и напор. ▲Задебелена и набивање столбови, силна носивоста.Складирање експерти околу вас Производ параметар -да се Создаде здрав живот за обичните домови - име на Производ : Мулти-функционални мулти-слој полица Производ, материјал : железо Производ во боја : црна, бела сина, розова се Прилагодат на сцена : дома складирање, спална соба за складирање Потсетување : Поради прирачник за тестирање, може да биде грешка на 1-2 cm, ве молиме да се разбере.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите