.

.

Nobranded чисто Стакло Бизнис Картичка Носителот Стенд - Гроздобер Злато Метал Име Картичка Екранот Стојат Канцеларија Десктоп Countertop Бизнис Картичка Организатор Случ?

Nobranded чисто Стакло Бизнис Картичка Носителот Стенд - Гроздобер Злато Метал Име Картичка Екранот Стојат

DEN 624.00

Износ
Во продавницата.

- Чувајте ги Вашите Визит Картичката Во Едно Место ,за да се спречи губење на вашиот бизнис карти на секаде,тоа и го задржува вашата картичка во ред и вашето биро уредната.Транспарентно стакло ѕид дизајн ви овозможува да го видиме вашето име картичка јасно. - Совршени за одржување на бизнис име картичка или други картички во канцеларија, бизнис партија, деловен состанок, изложба и друга прилика каде што треба да се прикаже вашиот бизнис картичка.Спецификација : - Материјал : Месинг, Стакло - Боја : Golden Package Вклучува : 1 Piece Business Картичка Стакло Кутија.Совршен за одржување на бизнис име картичка или други картички во канцеларија, бизнис партија, деловен состанок, изложба и друга прилика каде што треба да се прикаже вашиот бизнис картичка. 4 Стил различен да се одлучите, украси за вас канцеларија десктоп.Опис : - Бизнис име картичка кутија направена од премиум месинг и елегантни стакло, метал рамка е внимателно да се заврши со убава златна боја, добро обоен и не- ' рѓа.Чувајте ја Вашата Бизнис Картичка Во Едно Место ,за да се спречи губење на вашиот бизнис карти на секаде,тоа и го задржува вашата картичка во ред и вашето биро уредната.Транспарентно стакло ѕид дизајн ви овозможува да го видиме вашето име картичка јасно.Елегантен правоаголна форма, модерен,едноставен,таписерии и елегантен стил може да се пречека се покаже вашата работа став и да привлече што повеќе внимание на вашето име картичка од другите,лесно земање на картички.Тоа е, исто така креативен подарок за вашето семејство,пријателите,клиентите, колега во секое давање на подарок прилика. - 4 Стил различен да се одлучите, украси за вас канцеларија десктоп.Тоа е, исто така креативен подарок за вашето семејство,пријателите,клиентите, колега во секое давање на подарок прилика.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите