.

.

Електрични Помине Clippers, Професионални, Електрични Се Погодни За Стари лица И детски Ноктот Clippers,Home Safety Нокти Алатки,Црвена

Електрични Помине Clippers, Професионални, Електрични Се Погодни За Стари лица И детски Ноктот Clippers,Home

DEN 1415.76

Износ
Во продавницата.

❤ Електрични и безбедно : Ова електрична бебе помине clipper е 100% безбедно.Тоа е ергономски дизајниран и многу удобно да се одржи.Сечилото е скриена зад слот кој ги штити прсти.Кога вашиот прст директно ги допира слот, автоматска помине тример е апсолутно безбеден.Со овој помине clippers, веќе не мора да се грижите за случајно сечење на вашето бебе е прстите.Оваа помине clipper е погоден за стари лица со слаб вид. ❤Лесен за користење : Деца и постари лица може лесно да го користите, без читање на прирачникот, бидејќи тоа го има само едно копче и е лесен за користење.Во споредба со традиционалните помине clippers, ова електрична помине clipper или нокти датотека или ноктите тример, без разлика што ти се јавам тоа, може да се направи нокти средување на толку лесно и уредни. ❤Автоматско собирање : Со овој вид на ноктите clippers, веќе не мора да се грижите за нокти фрагменти летаат наоколу, и не треба да се трошат многу време во потрага за нокти.Оваа помине clipper има вграден-во кутија за складирање на остатоци.Кога ноктите clippers се работи, тие автоматски ќе чувајте го сече ноктите во складирање кутија.Затоа, ова можете да го користите ноктите clippers или ноктите тример или нокти датотека насекаде во канцеларија, кревет, автомобил, итн. ❤ Ниски-бучава и батерија : Ова електрична помине clipper има ниски оперативни бучава, е полнење, има USB интерфејс, и има вградено во 500ma батеријата.Тоа може да се користи за 6-8 часа на секои 30 минути за полнење. ❤Одлична по-продажбата на услугата : Ние сме многу сигурни и горди на квалитетот на ноктите clippers.Може да се купи со доверба, со 1 година гаранција за квалитет.Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас или да поставуваат прашања.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите