.

.

OdorZyme Мирис и Дамка Смена 22oz Подготвен да се Користи со Sprayer

OdorZyme Мирис и Дамка Смена 22oz Подготвен да се Користи со Sprayer

DEN 624.00

Износ
Во продавницата.

Ги отстранува урина мирис & свежа урина дамки.Пробив технологија дава непосредна мирис неутрализација на контакт.Употреба на теписи, драпериите настануваат, ѕидови, подови, пелена кофи, тоалети, ѓубре лименки, dishwashers.Безбедна за дрво, винил, порцелан, бетон, метал, насликани површини, а повеќето ткаенини.Ефективни против сите органски мириси и дамки : пет несреќи, повраќање, се истури храна и пијалок, расипан храна, човечки отпад, мувла, итн.Дали сте сериозни во врска со отстранување на оние кои се навредливи мириси и дамки? - Дали сте се обиделе да го отстраните урина мириси со "домашни правни лекови", "чудо на производи" или оние "Како што се Гледа на ТВ" домашно милениче урина средства за чистење? - Ако е така,што веројатно се утврди дека мирис се врати кога ќе го исчистат вашиот тепих или кога влажност врати во собата.Без разлика дали тоа е куче урина, мачка урина или човечка урина, за да го отстраните мирисот што треба да се отстрани мирис на изворот.Odor Zyme беше развиена за да се искорени урина кристали кои предизвикуваат мирис и дамки од левата страна на сите типови на протеини врз основа проблеми.Odor Zyme е мирис и дамка смена дека е безбедно да се користи околу домашни миленици и децата и е сертифициран biodegradable.Да се ослободи вашиот дом на офанзива милениче урина мирис или човечка урина мириси со Odor Zyme.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите