.

.

Кралското Бебе Дрвени Бебе Коса Четка во Собата со Природни Коза Губење на Влакната ~ Лулка Капа Четка ~ Бебе Туш и Регистар на Подарок ~ Поддржува Добротворна орган?

Кралското Бебе Дрвени Бебе Коса Четка во Собата со Природни Коза Губење на Влакната ~ Лулка Капа Четка ~ Бебе

DEN 335.76

Износ
Во продавницата.

ИЗДРЖЛИВИ БЕБЕ ЧЕТКА направена со парична казна влакната од природни коза косата, овој природен буковата деца четка ќе трае.УДОБНОСТА ЗАФАТ – дизајнирани со мама и тато на ум, со удобност и леснотија при миење на забите на вашето дете на косата.ПРЕВЕНЦИЈА – секојдневно четкање и масажа на вашето бебе е скалпот ќе помогне во спречување на лулка капа, мека насоки ќе помогнат да се олесни иритација и еднакво дистрибуирате природни масла, додека за заштита на мека место.ДОЕНЧИЊА, ГОДИНИ, ДЕЦА – одлично за повеќе возрасти, почнувајќи на возраст од 6 месеци до 4 години, Кралското Бебе Бебе четка може да detangle, се релаксираат и да го стимулира скалпот.СОВРШЕН ПОДАРОК – одлично за вашето бебе туш, регистар подарок или само да ви се заблагодарам на нов мама.Секое бебе треба некои чешлање помош.Ако не ги исполни очекувањата, ние сме среќни да се даде целосна наплата!. *** Ве молиме имајте во предвид дека на мала дупка во средината на дрвени наежвам масажа четка е воздух дупка и не претставува дефект.Својата, исто така, заеднички за секој природен коза hairbrush да се пролее малку.За да се спречи вирусот, се фаќа четка за вашата рака или микро-влакна крпа за да се отстрани било лабава влакната.Овој производ е направен од природни букови дрва, секој сет е уникатен, па боите можат да се разликуваат. ***.Силиконски четка; на силиконски скалпот scrubber работи како exfoliant која ви помага да нежно се ублажи и отстрани лулка капа при миење на бебето скалпот време бања време преземање на дополнителни грижа на новородените е мека на самото место.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите