.

.

visesunny 2 парчиња Мокра Торба со Zippered Џебови Mardi Gras Перат Обновливи Пространа за Патување,Плажа,Базен,Дневни,Шетач,Пелени,Валкани Салата Облека, Влажни бански костуми

visesunny 2 парчиња Мокра Торба со Zippered Џебови Mardi Gras Перат Обновливи Пространа за Патување,Плажа,Базен,Дневни,Шетач,Пелени,Валкани

DEN 287.28

Износ
Во продавницата.

Најдобри крпа пелена мокра торба бебе мокра торба!.9in (W) Влажни кеси се одличен за носење пелени, валкани салата облека и влажни бански костуми perfect.Нашите крпа пелена мокра торба се направени на квалитетот полиестер TPU трајни водоотпорен материјал, продавница валкана крпа пелени во влажна крпа пелена бебе-торба за употреба како мобилен, мирис содржат пелена pail.Плус, ова платно пелена мокра торба бебе мокра торба доаѓа со рачка за лесно носење или со приложување на вашата пелена торба или шетач.Мулти-функционални Торба навистина прекрасен торба што ви овозможува да го носи вашиот влажни и суви предмети во иста вреќа.НАЈДОБРО од сè, тоа е голема крпа пелена мокра торба за бебе туш подарок!.Во исто време, исто така, се залага за оптимистички став и страст кон животот.Овие крпа пелена бебе мокра торба се совршени за одржување ништо од текстил, пелени за валкани алишта да се навлажни бански костуми perfect.Доаѓа со рачка за лесно носење или со приложување на вашата пелена торба или шетач. ♥Еко-пријателски, wipeable, перат, обновливи мокра торба, миење на рацете и се исуши, се препорачува да се продолжи животот на ова платно пелена мокра торба бебе мокра торба.Со предвремените рачка, брзо вашата торба каде и да ви треба – шетач, менување на маса или куферот.VISESUNNY влажно и суво кесички се направени од водоотпорен 100% полиестер, стави валкана крпа пелени во мокра торба.Мала торба е погодна за некои сѐ и сешто, како што се долна облека, toiletries, чорапи и козметика.Навистина сите во една торба!Тие може да се користи како пелена влажно и суво чанти,патни торби,складирање кеси,козметички ранци,чанти,се мијат ранци,чанти,се мијат кеси,организаторот на кеси,спортска торба и плажа торба.9in) мокра торба со 1 zippered Џеб, исто така, може да се одржи многу работи.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите