.

.

10 Нозете Бела Калцедон Rondelle Фацетирани Хидро Кварц 3мм Големина Beaded Жица Завиткан Rosary Синџир Злато Позлатен скапоцен камен Синџир

10 Нозете Бела Калцедон Rondelle Фацетирани Хидро Кварц 3мм Големина Beaded Жица Завиткан Rosary Синџир Злато

DEN 2096.88

Износ
Во продавницата.

♥здраво на сите купувачот ве молиме да се даде внимание : ние испратите првата слика на секој производ на бела позадина, како на сликата водич. ♥совршен подарок за неа : - ова е идеален подарок за вашата сестра, ќерка, мајка, сопруга, внука, тетка, најдобар пријател, девојка или себе си!дали таа сака модерен или традиционален накит, shree_narayani има широк избор на белегзии, обетки, белегзии и прстени за да изберете од.Јас ќе ви даде најдобра резолуција.Здраво на сите од моите купувачи јас ќе се обидам мојата 100% да се обезбедат подобри задоволството на клиентите услуга за сите на глобалната купувачи.етиопските опал, ametrine, apatite, аметист, аквамарин, carnelian, мачка очи, хром diopside, кристал, оган опал, слатководни бисер, гранат, herkimer дијамант, iolite, жад, kyanite, labradorite, lapis lazuli, larimar, лава, moonstone, бисер, peridot, рубин, сафир,ite, chrysoberyl, chrysocolla, citrine, chrysoprase, корали, корунд, dendritic, смарагд, fluorite, kunzite, malachite, мексиканската оган опал, alexandrite, килибар, оникс, боцвана, болдер перу розова опал, калцит, fuchite, железо тигар, lepidolite, мандарина, morganite, океанот слика од јаспис, padparadschah, prehnite, pyrite, виножито, beryl, rhodochrosite, rhodolite, rhodonite, се зголеми кварц, рубин zoisite, rutile, sardonyx, selenite, серпентина, obsidian, sodalite, spinel, sugilite, sunstone, швајцарската лондон кралскиот топаз, tanzanite, тигар око, , турмалин, tsavorite, тиркизна, unakite, лубеницата турмалин, moonstone, циркон".благодарение "".јас додадете нови производи во секоја недела во мојата продавница.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите