.

.

NUZYZ Ѕид Крпа Куки Грб Кука Виси Куки, Тешки се Лепат на Ѕидот Вратата Куки Водоотпорен Обновливи Крпа Куки Лепило Носители за Виси Облеката Кујна Бања Лепило Куките

NUZYZ Ѕид Крпа Куки Грб Кука Виси Куки, Тешки се Лепат на Ѕидот Вратата Куки Водоотпорен Обновливи Крпа Куки

DEN 133.44

Износ
Во продавницата.

Материјал - Направени од високо квалитетен материјал , fadeless, водоотпорен и rustproof, висока Товарот Капацитет, Долговечност.Лесно да се Инсталира - Пешкир Кука нема остри рабови, многу лесно може да се инсталира.Силна Adhesiveness.Симпатична Крпа Кука - Стилски стил на дизајн, која се одразува современиот стил.Не само практични кука, но исто така и симпатична домашна декорација.Лесен за Чистење и Складирање - Специјално дизајниран за складирање, може да се одржи на предмети во место, обезбедува уредно и commodious место на вашето семејство.ГАРАНЦИЈА за квалитет - ПРЕД-ПРОДАЖБА и услуга ПО ПРОДАЖБАТА на сите производи може да се одговори совршено во рок од 24 часа!ние ќе среќно во решавањето на ова прашање или проблем целосно враќање на средствата.Опис : Со само-одвод на дното, оваа потоне носител е вентилација и може да се задржи чиста и сува за да носителот некои кујна gadgets,.Дизајн со прилагодливи менгеме, можете да ја прилагодите оваа потоне полица за да одговара на вашите тапа бар и лесно за вас да го инсталирате.Изработени од ПОЛИПРОПИЛЕН пластични материјали, овој мијалник полица е да се носат отпорни за траен користи.Должината на овој мијалник полица е 22.3 см и ширина е 10.5 см.Таа е погодна за употреба во кујната или бар за складирање некои кујна gadgets, како сапун или крпа.Точка Име : Потоне Полица Материјал : ПП Карактеристики : Лесен, Корисни, Трајни Бои : Розова, Зелена,Сина Големина Детали : Големина : 23.3 cm x 10.5 см/9.17" x 4.13" (Прибл.) Белешки : Поради светлината и на екранот за поставување разлика, објектот е боја може да биде малку поинаков од слики.Ве молиме овозможи мала димензија разлика поради различни прирачник за мерење.Пакетот Вклучува : 1 x Потоне Полица (Другите Не се Вклучени).

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите