.

.

YUANBOO 10 Компјутери/многу Помине Бафер Датотека Ронки 1000/4000 Полирање Блокови Чистење Пескарење Датотеки Помине Уметност Додатоци Нокти Алатки Баферот

YUANBOO 10 Компјутери/многу Помине Бафер Датотека Ронки 1000/4000 Полирање Блокови Чистење Пескарење Датотеки

DEN 2181.60

Износ
Во продавницата.

100% ЗАДОВОЛСТВОТО ЗАГАРАНТИРАНА – Тим се залага за 100% задоволството на клиентите за вас.Идеален за вашиот природни, вештачки и продолжување на нокти, маникир и педикир, исто така и за вашето домашно милениче помине чешлање.овие прекрасни помине уметност алатки се одлични за поднесување ноктите пред да помине третман & помине проширување.Ние поддршка трговија на големо со нарачување и фабрички цени може да се преговара.Лесно и ефикасно да ги користат, ги отстранува сртовите на вашите нокти површина, идеален за поли продолжување гел, природни и вештачки нокти, маникир и педикир, правење на вашиот ноктите повеќе убави.Нашата продавница има соработка со големи фабрики. [ДВОЈНО ДВОСТРАНО EMERY ОДБОРИ] - 100 и 180 двојно двострано ронки, 100 ронки е повеќе грубо да се формира и поднесување кога мора да се добие многу на масовно исклучување, 180 ронки е добро за непречено да се благи поднесување и мазнење до вашите нокти раб.Ако има било какви проблеми со нашите производи, контактирајте не и ние ќе бидеме многу среќни да ги реши вашите проблеми.ќе се заштедат пари од ноктите продавница. [ПЕРАТ И ЕДНОКРАТНО]- Брзо и Лесно да се Вклопи За C L E A N & отпорни на вода, поради што 100/180 Помине документи се направени со квалитетот на селотејп и emery одбор материјали.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите