.

.

X-DREE 20 Компјутери M8x60mm Нерѓосувачки Челик Хексадецимален Орев Ракав Проширување Водител на Завртки Завртки(Viti ди ancoraggio ди espansione del manicotto на ghiera esagonale во acciaio inossidabile M8x6

X-DREE 20 Компјутери M8x60mm Нерѓосувачки Челик Хексадецимален Орев Ракав Проширување Водител на Завртки Завртки(Viti

DEN 432.00

Износ
Во продавницата.

Тема Кол : 8mm/ 5/16"(d); Главна Боја : Сребро на Ѕвонење. 20 Компјутери M8x60mm Нерѓосувачки Челик Хексадецимален Орев Ракав Проширување Водител на Завртки Screws M8x60mm Проширување водител на гром со рамен миење и хексадецимален орев.Име На Производ : Проширување Гром; Материјал : 304 Од Не ' Рѓосувачки Челик.Sleeve Дијаметар (D) : 10мм/0.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите