.

.

Кориснички Битник Цртан филм Жирафа Безжичен Полнач Чи-Уверение 10W Макс за iPhone SE (2020) 11/11 Pro/11 Про Max Xs Max XR XS X 8 8 Плус AirPods Галакси S20 S10 S9 S8 Забелешка 10 9 8 (Не AC Адаптер)

Кориснички Битник Цртан филм Жирафа Безжичен Полнач Чи-Уверение 10W Макс за iPhone SE (2020) 11/11 Pro/11 Про

DEN 292.80

Износ
Во продавницата.

Материјал : Пластични + Алуминиум Рамка, Големина : 10 cm / за 3,9 инчи, Дебелина : 6 mm.Погоден за мобилни телефони со безжично полнење функција, Максимална 10w полнење енергија, Брзо време на полнење и висока ефикасност, телефонот може да биде обвинет за случајот.Се очекува да биде целосно наполнета во 2.5 часа.Производот е изградена-во MCU и полнење за управување со IC чип, Со повеќе права како што се во текот на струја, во Текот на напон, Над температура, Краток спој, итн., Safe полнење.Ултра-тенок и компактен дизајн, Со мобилен телефон може да се полни веднаш кога ќе се стави го во вашата рака, Многу лесен и удобен за носење, Заштеда на простор.Производ Состав : Безжичен Полнач + Кабел за Податоци, Нема AC Адаптер.Кориснички безжичен полнач со персоналните модел, моделот е висок-дефиниција УВ печатење, производството време е 2-3 дена, и цел е испратен од Кина во сад за околу 7-15 работни дена.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите