.

.

Новороденото Бебе Момче Девојче Облека 3 6 9 12 18 Месеци Crewneck Кратко Sleeve Romper & Половината Еластични Шорцеви 2 парчиња Облека Сет

Новороденото Бебе Момче Девојче Облека 3 6 9 12 18 Месеци Crewneck Кратко Sleeve Romper & Половината Еластични

DEN 311.76

Износ
Во продавницата.

75 Биста : 20.Карактеристики : Материјал : Памук Боја : Розова / Кајсија / Светло Зелена / Кафе / Темно Зелена / Сина Шема : Солидна Боја Функција : Ребрести Пол : Унисекс Ракав : Краток Ракав Јака : Екипажот Вратот Предмет Тип : Одговара на Пакет Содржина : 1 Девојка Romper + 1 Шорцеви Ветување : Ако производот има било какви проблеми со квалитетот, ве молиме слободно контактирајте со нас, ние ќе ви помогнат да се реши проблемот што е можно побрзо.69 Возраст : 3-6 Месеци 80 Блузи Должина : 15.93 Биста : 21.90 Возраст : 0-3 Месеци 70 Блузи Должина : 14.Ви благодариме. Ве молиме љубезно им овозможи на 2-3% разлика според упатство за мерење.Материјал : Бебе момче девојка краток сет е направен од високо-квалитет на памук.26 Возраст : 9-12 Месеци 100 Блузи Должина : 17.Девојка Солидна Боја Две Парче Сет, околу Врат Копчиња Градите Кратко Sleeve Romper се Врзуваат Половината Еластични Шорцеви Големина(cm) : 60 Блузи Должина : 36 Биста : 48 Age : 0-3 Месеци 70 Блузи Должина : 38 Биста : 50 Age : 3-6 Месеци 80 Блузи Должина : 40 Биста : 52 Age : 6-9 Месеци 90 Блузи Должина : 43 Биста : 54 Age : 9-12 Месеци 100 Блузи Должина : 45 Биста : 56 Age : 12-18 Месеци Големина(инчен) : 60 Блузи Должина : 14.Големина : Одговара за бебе момче девојче 0-3months, 3-6months, 6-9months, 9-12months, 12-18months; бебе момче девојка дневна облека сет, најдобриот chioce за бебе момче девојче еден години стара облека и да си оди дома облека, исто така како бебе момче девојка роденден и празник подароци, уметничка фотографија носии.72 Биста : 22.17 Биста : 18.Карактеристики : околу врат кратко sleeve лето romper, солидна боја без моделот печатење, лабава шорцеви со еластичен појас дизајн кои можат да бидат врзани, со што на бебето изгледаат слатко и прекрасна.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите