.

.

Виси Складирање Торба, Оксфорд Ткаенина Ѕид Виси Складирање Торба Чевли Торба 22 Џебови Носат-Отпорни, за Канцелариски материјал за Играчки за Чевли

Виси Складирање Торба, Оксфорд Ткаенина Ѕид Виси Складирање Торба Чевли Торба 22 Џебови Носат-Отпорни, за Канцелариски

DEN 2172.00

Износ
Во продавницата.

Тоа може да се здипли во компактна големина погодно за носење и чување.Доаѓа со 22 џебови кои ја направат совршена за собирање на различни нешта.Лесно да ја видите и изберете.Транспарентен ПВЦ прозорец, лесно да ги видите и заштита на објекти,endurable и добар изглед.Направени од премиум оксфорд ткаенина и ПВЦ, носат-отпорни, дише, и издржливи.На бесење на организаторот за чевли, канцелариски материјал, играчки и мали предмети.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите