.

.

WBBFC Мотоцикл Пред Транспарентен Затегнувачки Покрие Синџир Guard Заштитник за RC390 Додатоци за KTM 250 390 РК 2017 2018 2019 (Боја : Црна)

WBBFC Мотоцикл Пред Транспарентен Затегнувачки Покрие Синџир Guard Заштитник за RC390 Додатоци за KTM 250 390

DEN 367.20

Износ
Во продавницата.

Состојба : 100% сосема нов висок квалитет на производот.Тип : Транспарентна Случај saver.Материјал : CNC Алуминиумска рамка со транспарентен капак.Завршна површина : Елоксирани.Совршена замена дел за вашата сакана мотоцикл.Лесно да се инсталира и расклопување.Состојба : 100% сосема нов висок квалитет на производот.Тип : Транспарентна Случај saver Material : CNC Алуминиумска рамка со транспарентни cover Surface крај : Anodized The совршена замена дел за вашата сакана мотоцикл.Лесно да се инсталира и расклопување.Боја : Портокал,Black Features : - CNC изработени од солидно парче од палка авиони одделение алуминиум, овој случај saver бил изграден да го заштитите вашиот кревка мотор случај-Во прилог на заштита исто така дава прозорец за да го видите вашиот пред затегнувачки состојба и пристап до чиста/remove остатоци.-Ние препорачуваме употреба на темата-заклучување агент на сите топ теми.-Периодично се проверува сите монтажа завртки за стегање.Пакетот вклучува : 1 парче Синџир Капак.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите