.

.

ABH AMAZINGBEAUTY ГУБЕЊЕ на конска опашка Продолжување Човечка Коса за Жени, Заврши во Лесен за Употреба, 100 Грам, Надвор Црна 1B Боја, 20 Инчи

ABH AMAZINGBEAUTY ГУБЕЊЕ на конска опашка Продолжување Човечка Коса за Жени, Заврши во Лесен за Употреба, 100

DEN 2301.60

Износ
Во продавницата.

Нашата корисни и пријателски персонал е тука да ви помогне во секое време.Нека ви заборавајте дека имате екстензии!.Повисок конска опашка ќе бидат посигурни.Место на жица чешел безбедно помеѓу вашиот скалп и бендот на вашиот сопствен конска опашка.Четка или прст чешел за да ја поврзе со вашиот Amazing Beauty конска опашка да бидете сигурни дека вашата сопствена коса е скриен.Стилот на конска опашка сега или пред приложување тоа.Заврши на конска опашка е левата страна под вашиот конска опашка и да ги задоволи десната страна и се повлече за да се поклопуваат со коса и сигурно цврсто.Висок-квалитет клипови се цврсто прикачени кон чипка база овозможувајќи за брза инсталација.Потоа, заврши на еден влакно на косата околу!Користете боби иглички да се направи посигурно.Ние гарантираме за сè што се продава, и ако не сте задоволни со нешто што сум наредил од нас, ве молиме да бидат слободни да контакт.Wraparound коса е вклучена и во прилог на единицата за да се скрие на клипови и чипка.Употреба на останатиот дел од косата за да се заврши цврсто околу основата на конска опашка да се скрие на бендот.За Amazing Beauty Конска Опашка Екстензии.Инсталирање Метод : Заврши Ponytail Color : #1 B Исклучување Black Weight : 16 Инчи(80g), 20 Инчи(100g)Губење на Живот : 6 - 24 месеци и подолго во зависност од нега.Безбедност за Вашето Купување Додека ние работиме напорно за да се осигура дека вие сте среќни со секој ред ќе се одржи со нас, ние разбираме дека понекогаш работите не одат според планираното.Лесно да се Закачите Едноставно повлечете вашата коса во конска опашка, и потоа ставете жица чешел во врвот на конска опашка.Инстант конска опашка Заврши конска опашка се лесен начин за да се постигне изгледа на некој долг, тече конска опашка веднаш.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите