.

.

Тоалет Четка Тоалет Четка Креативни Дома Висок Носителот Стојат Поздравниот Guard Долга Рачка Бања Cleaning Tool Професија

Тоалет Четка Тоалет Четка Креативни Дома Висок Носителот Стојат Поздравниот Guard Долга Рачка Бања Cleaning

DEN 1114.08

Износ
Во продавницата.

тоа се меки & флексибилни, а сепак цврсти & густа, ова лесно се чисти тешко да се постигне места на вашиот тоалет сад.На уникатен дизајн на четка допира сите делови на тоалет, намалување на чистење на време.Помага да се стигне до најтешките делови, особено на рабовите, што ќе ви овозможи да се исчисти во тоалет длабоко и прецизно.Тоалет четка не е повреден во тоалет и се фати нечистотија, никогаш не носи надвор или промени својот облик, одржување совршен за чистење.ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас.Тип : Тоалет Четка Holders Brush Тип : Трајни Type Name : Тоалет Brush Colour : Бела.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите