.

.

Bullstrap Премиум Кожа Портфолио Телефон Случај Компатибилен со Apple iPhone 12 Про Max, Океанот Сина Кожа

Bullstrap Премиум Кожа Портфолио Телефон Случај Компатибилен со Apple iPhone 12 Про Max, Океанот Сина Кожа

DEN 1896.00

Износ
Во продавницата.

На доработка на кожа ќе дојде на живот како што век текот на времето, создавајќи патина уникатен за вас и вашиот начин на живот.Сигурно Складирање : Нашето Портфолио Случај има две минимални стил назад картичка слотови кои се совршено stitched се за кредитни картички, лични и бизнис картички.Додека нашите случаи не се целосно водоотпорен, тие се поздравниот-отпорни ако ви се случи да се фатени во дожд, а земајќи важен повик.Bullstrap е лидер во технологијата фокусирани кожни додатоци на областа, вклучувајќи и производи кои се компатибилни со Apple Види Ремени, i Phone и Airpod случаи, и повеќе.Погледнете како smart како вашиот технологија со Bullstrap.Неспоредлив Квалитет : Нашиот случај беше направена со користење на кожа од некои од најексклузивните tanneries.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите