.

.

Вкупно Салата АПЕКС Разноврсна Затворен Дома Тренингот Вкупната Телесна Сила за Обука Фитнес Опрема со најмногу 10 Нивоа на Отпор и Прилози

Вкупно Салата АПЕКС Разноврсна Затворен Дома Тренингот Вкупната Телесна Сила за Обука Фитнес Опрема со најмногу

DEN 2208.00

Износ
Во продавницата.

РАЗНИ ВЕЖБИ : Започнете свој тренингот програма право дома со 10 нивоа на отпор и 80+ вежби со Вкупна Салата; Ниско влијание, течност движења, и без никаков напор преминот од една вежба кон следниот.БРЗИ ВЕЖБИ : Само 15 до 20 минути на ден, 3 до 4 дена во неделата на вашиот дом салата ќе се направи разлика; За сите фитнес нивоа век 8-80; Поддржува максимална тежина од 375 фунти.ВКУПНО ТЕЛОТО МЕТОД : Тонови, го зајакнува, и услови за мускулите во горниот и долниот дел од телото за вкупната телесна вежба искуство; Помага со телото sculpting, губење на тежина, одржување на здравјето, енергија, и повеќе.ДОДАТОЦИ се ВКЛУЧЕНИ : Вклучува крило прилог, поголеми клеча стојат, нога повлече додаток, натопи барови, обука палубата со носителот, 2 стабилност душеци, Вкупно Салата ТВ пристап, вежбање Квалитет челична рамка со авто-заклучување висина прилагодување; Огради лесен за складирање; Кога е во употреба, опрема мерки 93-инчи во должина, 43.25-инчи висок, и 15.5-инчи широк; Производителот Гаранција : 1 година гаранција.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите