.

.

homozy Модерна Дрво, Хартиена Крпа Носителот Слободни Стои Ткиво Кујна Складирање Рек Цртан филм Хартија за Завиткување Носителот Рака Крпа Рек Носителот на Организа

homozy Модерна Дрво, Хартиена Крпа Носителот Слободни Стои Ткиво Кујна Складирање Рек Цртан филм Хартија за

DEN 479.76

Износ
Во продавницата.

Ефикасно ви помогне продавница кујна хартиени крпи и да се зачува простор.Едноставен стил, дава една убава morden стил и привлечен вкус.Монтажни дизајн, лесно да се инсталира и да ги чува.Опремени дното чувствува може да се задржи вашата маса без гребнатини.Направени на квалитетот на дрвото, природно дрво, текстура, мазна површина, дебели круг основа, стабилни.Опис : - Направени од квалитетот на дрвото, природно дрво, текстура, мазна површина, дебели круг основа, стабилни. - Едноставен стил, дава една убава morden стил и привлечен вкус. - Опремени дното чувствува може да се задржи вашата маса без гребнатини. - Ефикасно да ви помогне продавница кујна хартиени крпи и да се зачува простор. - Монтажни дизајн, лесно да се инсталира и да ги чува.Спецификација : - Материјал : Wood Size Табела : Големина : 13x33.5cm / 5.12x13.19inch Package Вклучува : 1 Piece Kitchen Стои Хартиена Крпа се Тркалаат Држачот.Забелешка : Боја може да биде малку поинаков поради бојата калибрација на секој поединец да го следи.Ве молиме оставете малку мерење на отстапување се должи на рачно мерење.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите