.

.

Двојно Неколку 8FT Божиќ Гумени Поларна Мечка со Пингвин Надворешна Декорација со Изгради во Led диоди Удар до Затворен Двор Градина Тревник Декорација

Двојно Неколку 8FT Божиќ Гумени Поларна Мечка со Пингвин Надворешна Декорација со Изгради во Led диоди Удар

DEN 2159.76

Износ
Во продавницата.

ПОКРИЕНОСТ : .Одлично за Фестивалот : Божиќ Гигант гумени Поларна Мечка е голема отворено & Внатрешна LED декорација за Божиќ.Осветлете ќе градина & двор и го поздравуваме вашиот прекрасна соседи и гости.Се изгради во LED Светло : Супер-светли LED светло лесно ќе привлечат гости на внимание.Се најатрактивните & украсување јарди во вашите соседи.Отворено безбедност фиксација и Лесно Подесување : Обезбедени со 6 земјата помине за подобра стабилност и поставувањето на отворено удобно, дури и тоа е windy ден.Лесно & Безбедно да се Користи : се Поврзете на надувување со напојување, на Надувување ќе кренат во само неколку секунди.Забава и симпатична дизајн : Совршена декорација за текот на ноќта Божиќ и бадник.Се забавува гостите со Забава дизајн и LED светла.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите