.

.

rik rik Гас Турбо Факел Пропан Заварување Водовод Нови САД Mapp Лемење Лемење

rik rik Гас Турбо Факел Пропан Заварување Водовод Нови САД Mapp Лемење Лемење

DEN 912.00

Износ
Во продавницата.

Специјално дизајниран за трговија употреба во сите услови.Висока температура, притисок регулирани пламен.Оваа светилка е совршен форт хард o добиете на работни места - под тоне, под куќа и покриви.Уникатен дизајн одделува шише и факел да ви даде поголема слобода и контрола.Одлично за водовод.климатизација, греење и ладење и многу повеќе занаети.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите