.

.

ALOVECO Божиќ Снегулка Проектор Светла Отворено, Надградба на LED Snowfall Проекција Светилка со Далечински Управувач, Водоотпорен Пенливи Пејзаж Декоративни Осветлување

ALOVECO Божиќ Снегулка Проектор Светла Отворено, Надградба на LED Snowfall Проекција Светилка со Далечински

DEN 479.52

Износ
Во продавницата.

【По-продажба& Сертификација】 : ALOVECO поддршка 18 Месец По продажба, ако имате било каков проблем со нашиот Божиќ Снегулка Snowfall Проектор Светла pls не двоумете се да контактирате со нас, тогаш ние ќе ви дадат најдобар по-услуга!Нашиот Божиќ проектор светлина има CE、FCC、ROHS Сертификација, и ние имаме Европски и Американски изглед патенти. 【Далечинско управување & Roating】 : Вклучуваат безжичен далечински контролер кој ви овозможува да го контролирате проекторот е функции од 10 M оддалеченост, многу погодно!Вие исто така може да се промени во Ротирачкото Режими со далечинскиот : /ИСКЛУЧУВАЊЕ, ФЛЕШ+, ФЛЕШ, МОТОРНИ+, МОТОРНИ.【2021 НАДГРАДБА Проектори Светла】 : Надгради!ALOVECO LED Божиќ Проектор Светлина го покажува "Снегулка" + "Snowfall" +"Мала Снегулка", заедно со широк проекција опсег од другите!За разлика од другите снегулка проектори, постојат повеќе бели ротирачки снегулки се направени за да го имитираат изгледот на паѓање снег со големи снегулки, дури и ако живеете некаде дека не добиете сосема доволно ладен за снег сеуште можете да уживате во убавината на Бел Божиќ. 【 Високо-Квалитетни LED Чип】 : Направен на висока осветленост LED светла, вашите соседи ќе се види убава јасно дефинирани снегулка snowfall слики на вашиот дом, гаража во текот на ноќта.Водоотпорен IP65 ќе преживее дури и harshest на времето ситуации.Гледате од прозорецот како десетици снегулки се спушти и грбот на улиците околу вас е една од најпознатите магични моменти од сезоната.Далечинскиот управувач има меморија функција (нема потреба да се повторува поставки) и "Тајмер" функција : 2 Hrs, 4 Hrs, 6 Hrs.Доаѓаат со 7 M/23ft мозок дека лесно ќе стигне до повеќето надвор од дома места од каде што сте го постави.Па зошто да не се создаде магичен момент себе?.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите