.

.

KastLite Криви Под Кабинет Леќа Diffuser | Мраз Бела Акрилна Замена Покрие | 12 Должина x 1-7/8 Ширина x 1 Висина со Не-Yellowing Акрилни Леќа

KastLite Криви Под Кабинет Леќа Diffuser | Мраз Бела Акрилна Замена Покрие | 12 Должина x 1-7/8 Ширина x 1

DEN 575.52

Износ
Во продавницата.

ЗАМЕНА на ЛЕЌА ЗА ПОД КАБИНЕТ ТЕЛА : Овие мраз-бела акрилна diffusers одговара Lithonia UCEL Серија светлина тела.Ве молиме проверете мерења или испратете ни порака ако сте збунети од тела кои што треба!.ЛЕСНО се РЕ-LAMPING & ОДРЖУВАЊЕ : Ова тела има 12" Должина со 1-7/8" Ширина и 1" Висина.ДУРИ и СВЕТЛИНАТА ДИСПЕРЗИЈА : ребрести текстура на надвор од леќа гарантира дури и светлината дисперзија за вашите тела.ЛИДЕРИТЕ ВО ОСВЕТЛУВАЊЕ & ПЛАСТИЧНИ РЕШЕНИЈА : Kast Lite е водечки бренд во Осветлување Тела и Додатоци, произведени во сад и служи клиенти низ сите 50 држави.Ние со нетрпение очекуваме да ви служи!.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите