.

.

Muranba Велосипед Велосипед Циклус Пневматик Цевка За Замена Двојна Глава Воздушна Пумпа Адаптер Вентил

Muranba Велосипед Велосипед Циклус Пневматик Цевка За Замена Двојна Глава Воздушна Пумпа Адаптер Вентил

DEN 34.08

Износ
Во продавницата.

Овие чевли ќе биде најдобар избор во вашиот живот!., полна боја, стилски.Препорачана превозот е обично во рок од една недела и ќе добиете курир. За Велосипед пневматик вентил на САД, велика БРИТАНИЈА и Франција. ✪За Политика на Враќање: Доколку ставката што сте ја добиле не е како што е опишано (или скршени), ве молиме контактирајте ме. ✪За Превозот : Како и обично, ние можеме да брод вашата нарачка од 2 работни дена, освен за посебни денови како што е Кинеската Нова Година Празник.Покрај тоа, ве молиме овозможи некои грешки на прирачник за мерење, ви благодариме за разбирањето!Пакетот Вклучува : 1 X Пумпа Адаптер Вентил. ✪Производите на кои работиме се : Велосипед Ѕвона Велосипед Опфаќа Велосипед Рогови Велосипед Брави Велосипед Огледала Велосипед Пакет Додатоци Fenders Светла Reflectors Фарови Reflectors Taillights Штипки Риболов Линија Риболов Алатки Додатоци Залак Индикатори Кука Sharpeners Клешти Мулти-Алатки Вештачки Мамки Прва Помош Колекции Рака, Нога Warmers Нога Warmers Рака Warmers Запалки Опстанок Колекции Свирки Вреќи за Спиење Камп Постелнина Воздух Душеци Кампување Перници Вреќа за Спиење Додатоци Торба Expanders Спиење Влошки. Лесен за употреба, практични, издржливи во употреба.Ако не ја прими стоката во рамките на одредено време, не грижете се, ве молиме контактирајте со нас и ние ќе се реши проблемот што е можно поскоро!.Карактеристики : Материјал : Plastic Color : Red Size : 50 X 33 MMWeight : 16g NOTE : За различни монитори, боја може да се разликува малку.Можете да го носат за да уживате во вашето време.Имаме широк спектар на стилови за да изберете од. ✪За Повод: Погоден за лето, на пролет, есен и зима, затворен спална соба, бања, дневна соба, спа, фитнес, базен, плажа, одмор, рекреација, надворешна прошетка, забава, слободно време, забава, работа, свадбен, итн.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите