.

.

Најдобар Брада Компанија Премиум Природни Брада Путер и средство за смекнување на косата на Мажите

Најдобар Брада Компанија Премиум Природни Брада Путер и средство за смекнување на косата на Мажите

DEN 311.28

Износ
Во продавницата.

100% PREMUM ПРИРОДНИТЕ : Нашата Брада Путер е Рачно Изработени Од 100% Премија Природни Органски Масла и Butters.НИТУ еден од нашите производи имаат Хемикалии, Конзерванси, Багрила или Мириси.СОСТОЈКИ : Состојки вклучуваат се како што Јојоба (Simmondsia Chinesis), Argan (Argania Spinosa), Vitamina E (Tocopheryl Ацетат), Grapeseed (Сончоглед Vinifera), Castor (Ricinus Communis), Масла - Коноп семе итн.НЕ DNADRUFF И ЈАДЕЖ на КОЖАТА : мешавина е специјално дизајниран за да се осигура дека тие не се премногу мрсна во исто време да се задржи вашата брада сјајна и да се работи ефикасно во ограничување на првут и јадеж на кожата.MOISTURIZES на КОСАТА И ја ПРОМОВИРА РАСТ : Нашата брада путер држи вашата коса условена, мазна и мека, а, исто така, му дава мало задржете.Тоа помага да се задржи фоликулите влажна, промовирање на растот од внатре кон надвор.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите