.

.

Мелење Машина, Директно месо тело Т‑Слот за Мелење Машина, Стабилна Структура Метрички Бакар за Челик, Железо, Алуминиум

Мелење Машина, Директно месо тело Т‑Слот за Мелење Машина, Стабилна Структура Метрички Бакар за Челик, Железо,

DEN 1423.20

Износ
Во продавницата.

Производот поседува директно се справи, лесен за употреба, многу практични.Користење на високо‑брзински челик материјал, производот е многу издржлива.На машина е широко се користи за мелење челик, алуминиум, бакар и железо.Т‑слот машина со стабилна структура, одлични перформанси и долг животен век.Woodruff копче седиште машина може да ја олесни CNC обработка и за подобрување на работа ефикасност.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите