.

.

GOOSH 4 FT Божиќ Гумени Отворено Симпатична Снешко, кренат во воздух Двор Декорација Царинење со LED Светла Built-in за Одмор/Партија/Божиќ/Двор/Градина

GOOSH 4 FT Божиќ Гумени Отворено Симпатична Снешко, кренат во воздух Двор Декорација Царинење со LED Светла

DEN 599.76

Износ
Во продавницата.

Згора на тоа, zip до дното патент да се избегне воздух истекување, инаку, отворете го патент за брзо разбивам.Не грижи за ако ова гумени може да се лета далеку од ветрот.СОВЕТИ : не ставајте ништо во компресор и украси.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите