.

.

Кворумот Меѓународни 85233-2-86 Undercabinet со Мат Бела Нијанси, Бронза Подмачкана

Кворумот Меѓународни 85233-2-86 Undercabinet со Мат Бела Нијанси, Бронза Подмачкана

DEN 1644.00

Износ
Во продавницата.

Традиционалните стилизирана 1 светлината Undercabinet.Оваа Undercabinet е завршена во Подмачкана Бронза.Мат Бела е вклучена со оваа тела.Опремен со 1 година гаранција поддржани од страна на Производителот.Оваа тела може да се користи во различни прилагодувања, како на пример : Кујна, дневна соба Dinning Соба Foyer.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите