.

.

LiCB 10 Парчиња SR621SW 364 Види Батерија,Долго-Траен & Течење-Доказ,Висок Капацитет Сребро Оксид 1.55 V Копчето Мобилен Батерии за да се Види

LiCB 10 Парчиња SR621SW 364 Види Батерија,Долго-Траен & Течење-Доказ,Висок Капацитет Сребро Оксид 1.55 V Копчето

DEN 119.76

Износ
Во продавницата.

БЕЗБЕДЕН И СИГУРЕН : Li CB Од 2006 година,се Специјализираат во Батеријата 12 Години.SR621 SW Види Батерии Тестирани под Строга Контрола на Квалитетот Стандарди.ВИСОК КВАЛИТЕТ : Тестирано под Строга Контрола на Квалитетот Стандарди.CE и ROHS Уверение.Одделение А клетки SR621 SW Обезбеди Подолго траење на Батеријата и Долготрајни Моќ.ИЗДРЖЛИВИ И ТРОШОЦИТЕ на енергија : Добие the10 КОМПЈУТЕРИ Точно Свежи SR621 SW Батеријата, Имаат Целосен 1.55 Volts Бесплатно, 3 Години рок на траење.ПОВЕЌЕ КОМПАТИБИЛНОСТ ( Замена / Еквивалент ) : SR621 SW , SR621 , СР 621 SW , 364 , 363 , 621 , 364/363 , 363/364 , AG1 , MT621 , V364 , LR621 , SR60 , 1.5 V Види Батеријата.ОНА што ЌЕ ДОБИЕТЕ : 10 КОМПЈУТЕРИ SR621 SW Батерии во Точно Блистер Пакување.18-месечен Гарантен и Пријателски Услуги на Клиентите.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите