.

.

Тахо Сина Масажа Бар

Тахо Сина Масажа Бар

DEN 310.80

Износ
Во продавницата.

"Тахо Сини" Масажа Бар е комбинација на цутење на Диви Gardenias со навестување на овошен tangerines и боровинки.Оваа флорални со малку овошен мирис создава совршен масажа бар мирис.Тоа лесно се задржува на вашата кожа и секако ќе имаме луѓе се прашуваат "Што мирис ви се носи", затоа што мириса ТОЛКУ ДОБРО!.Едноставно бришење масажа бар на вашата кожа и бар полека почнува да се топи.Ова е телото лосион n солидна форма.Тоа нема да се истури или да предизвика хаос.Патување пријателски & авион пријателски лосион за тело.Рака истури во убава Езерото Тахо, Калифорнија.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите