.

.

CRAFTMEMORE 2бр 2 Инчи Carabiner Пролет Snap Кука Paracord Кампување Keychain Додатоци Притисни Портата Пролет Клипови HR8

CRAFTMEMORE 2бр 2 Инчи Carabiner Пролет Snap Кука Paracord Кампување Keychain Додатоци Притисни Портата Пролет

DEN 263.76

Износ
Во продавницата.

Увезени.Овие Snap Куки се совршени за Ранец, Копче Прстен, Синџири, Јажиња, Шише за Вода, Куче одење, Кампување, домашно Милениче, итн. 2 Инчи во должина.Пакет Количина : 2 парчиња на вашата избрана боја.Материјал : Тешки Цинк Легура.Види CRAFTMEMORE е Storefront за повеќе DIY Занает Додатоци!!.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите