.

.

Cv Заеднички Подигање Клип Повлечи Искра Plug Клешти Професионална Алатка, Преносни CV Заеднички Подигање Менгеме Уво Клешти Автомобилската Професионални Плоскости C

Cv Заеднички Подигање Клип Повлечи Искра Plug Клешти Професионална Алатка, Преносни CV Заеднички Подигање Менгеме

DEN 974.40

Износ
Во продавницата.

Употреба : Прашина Обвивка Пакет Клешти/ Cut-off Клешти е Ергономски дизајнирана рачка е удобно, не се лизга и пазарот на енергија да се користи.Издржливост : Висока цврстина челик клешти главата овозможува максимална издржливост.Комплет : CV Заеднички Менгеме Автомобил Плоскости Инсталирате Комплет е Прецизен дизајн за цврста и стабилна контрола, побезбеден и посигурен за користење.Апликации : исто Така се погодни за употреба со coolant црево, црево за гориво стеги и многу други автомобили и трговија апликации.Инсталирајте : CV Заеднички Менгеме Автомобил Плоскости Инсталирате Комплет се Користи за да се инсталира и да се стегне бенд-тоа или рака стил стеги на CV заеднички чизми или за серво волан со назабена летва опрема чизми.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите