.

.

Aexit Маја Сина Алатка Поставува Анти-Статички ESD Празнење на Зглобот ESD Алатка Поставува Рака Заземјување

Aexit Маја Сина Алатка Поставува Анти-Статички ESD Празнење на Зглобот ESD Алатка Поставува Рака Заземјување

DEN 1269.60

Износ
Во продавницата.

Име На Производ : Анти-Статички Врвка За Околу Рака;Боја : Маја Сина.Материјал : Пластични, Еластична Ткаенина;врвка за околу Рака Големина : 15.5 x 2cm/ 6" x 0.8"(G*W).Кабел Должина : 50cm/ 20".Тежина : 24g.Пакет Содржина : 1 x Анти-Статички врвката за на Рака.Едноставно заврши врвка за околу зглоб и клип за да основи за извор.Спречување на Статички шок во сува околина.Имајте статични од оштетување на електронските делови и опрема.Прилагодлив за врвка за рака со алигатор клип совет.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите