.

.

Помагање на Рацете Лемење NAKOOS Трета Страна Лемење Алатка за PCB Носителот Станица со 4 Флексибилни Метал Оружје Лемење Железо Стојат Тешки Челична База за Накит Зана

Помагање на Рацете Лемење NAKOOS Трета Страна Лемење Алатка за PCB Носителот Станица со 4 Флексибилни Метал

DEN 695.76

Износ
Во продавницата.

【Надгради Gooseneck Оружје】NAKOOS помагање на рацете е изградена силна.Оваа лемење помошник доаѓа со 4 надгради gooseneck оружје.Тие се направени од нерѓосувачки челик.Отпорен на корозија и посилна од евтини пластични оружје.И рацете се тешки и се движи совршено таму каде што им треба. 【Пондерирана Метална База】Оваа трета страна лемење алатка има тешки база.Не е лесно да се движат кога ќе се прави лемење работа.На дното гумени влошки се направи база постабилна и против пролизгување.Тоа не се случува да се менува околу тебе. 【Прилагодливи Алигатор Клипови】Оваа помагање на рацете лемење станица е опремена со нерѓосувачки челик алигатор клипови на тоа оружје.На клиповите се добри и многу прилагодливи.Секој клип има 360 степени ротирање на вредноста дополнителна гумени капак за PCB.Се заклучува во место со knurled палецот ореви. 【Монтажни Лемење Железо Стојат】Постои дополнителен метал лемење железо стојат содржани во пакет, решавање на прашањето каде да се одржи на лемење пен по употреба.Трибината е монтажни и лесно да се инсталира.Погоден за desoldering работа. 【Широко се Користи и Услуга】 Оваа лемење станица е лесно и едноставно да се постави, може да се широко се користат во лемење desoldering, електронски поправка, изработка, моделирање.NAKOOS е строго со квалитет и секој производ е целосно да се проверуваат.ТРИ МЕСЕЦИ безусловна размена и политика на враќање е поддржана.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите