.

.

Labrepco ЛАБОРАТОРИЈА-552-UR-100 Исправена Замрзнувач Полици (Нерѓосувачки Челик) со 100-cell Fiberboard Кутии

Labrepco ЛАБОРАТОРИЈА-552-UR-100 Исправена Замрзнувач Полици (Нерѓосувачки Челик) со 100-cell Fiberboard Кутии

DEN 4493.76

Износ
Во продавницата.

Направен од лесен, отпорни на корозија од не ' рѓосувачки челик.Полици се чисти и полира со lustrous заврши.Капацитет : (25) 2" чување на кутии (Fiberboard, Полипропилен, Поликарбонат, или Метал).Рек Димензии (L x H x W) : 27.7" x 11.03 x 5.5".Вклучува fiberboard кутии со 100-cell dividers.Компатибилен со термо tsx и форма 88/89 серија замрзнувачи.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите