.

.

Joiedomi 6 FT Високи Среќен Пријателство Gingerbread Човекот & Снешко со Изгради-во Led диоди кренат Inflatables forXmas Партија Затворен, Отворено, Двор, Градина, Тревник Зима Оркестаро?

Joiedomi 6 FT Високи Среќен Пријателство Gingerbread Човекот & Снешко со Изгради-во Led диоди кренат Inflatables

DEN 1079.76

Износ
Во продавницата.

6 Метри Висок Gingerbread човекот & Снешко Гумени доаѓа со продолжен мозок, земјата удели, се поставуваат јажиња, изградена-во sandbags, и plug со УЛ сертификација.Светла вграден LED светла.Светне во вечерните часови за најдобар атракција на соседите и на гостите.Премиум Квалитет.Многу лесно и безбедно за деца за да им помогне на красат!Вклучете го, сè што се појавува во една минута!.Совршен за Божиќ отворен двор градина декорација, Божиќ настан декорација, Празник удар-up прозорци, бадник Оркестарот.Божиќ ноќ настани, симпатична inflatables, Божиќ проп, училница украси, Божиќ Партија украси и повеќе.Обезбедување на 100% задоволство искуство е нашиот главен приоритет на нашите клиенти.Се чувствуваат слободни да ни порака преку "контактирајте со продавачот" ако производите не ги исполни вашите очекувања.Прославата ќе започне на JOYIN!.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите