.

.

Kasuyi Додаток & Keychain Carabiners,5 Компјутери Челик Carabiner Клип Пролет, Мали Carabiner Клип,што се Користи за Кампување,Риболов,Патуваат,Keychains,Сребро.

Kasuyi Додаток & Keychain Carabiners,5 Компјутери Челик Carabiner Клип Пролет, Мали Carabiner Клип,што се Користи

DEN 167.76

Износ
Во продавницата.

Високо-Квалитетни Материјали : челик carabiner клип пролет направени од челик, цврсти и трајни, анти-корозија и анти- ' рѓа.Големина : Snap кука е 3.8 мм дебел и 48mm долго.Широка Употреба : Carabiner клип пролет snap кука е погодна за пешачење,кампување,риболов,патни и други предмети,и може да се користи за ранци,keychains,пет синџири,вода во шишиња,итн.Пакетот Вклучува : Мала carabiner клипот содржи 5 carabiner.Забелешка : Тоа не е погоден за носечките предмети, како што се маратон.Совршен По-Продажбата на : Доколку имате било какви прашања во врска со производите што сте го добиле,ве молиме да бидат слободни да контакт.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите