.

.

Стискаш Мене Масажа Бар

Стискаш Мене Масажа Бар

DEN 1773.60

Износ
Во продавницата.

"Ставете Ме" масажа Бар е цитрус-y фантазија на СОЧНИ грејпфрут и СЛАДОК портокал етерични масла.Дали знаете дека мирисот на цитрус прави да се чувствувате среќни, задоволни, радост, радост?.Патување пријателски & авион пријателски.Нема да се истури или да предизвика хаос.Се користи како дневен лосион за тело или се користи за масажа.Рака истури во убава Езерото Тахо, Калифорнија.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите